" /> Kılıçdaroğlu, partisinin felçlik geçiren vekilini ziyaret etti – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kılıçdaroğlu, partisinin felçlik geçiren vekilini ziyaret etti

Kılıçdaroğlu, partisinin felçlik geçiren vekilini ziyaret etti

(MNT) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroglu’nu tedavi gördüğü Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde ziyaret etti. CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel Eşlik Etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, hastane çıkışında Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Haluk Özen ile beraber bir açıklama bulundu;

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Haluk ÖZEN, yaptığı açıklamada, ”Sayın vekilimizi biz dün akşam hastanemize kabul ettik. Daha önce tedavileri Fırat Üniversitesi hastanesinde gerçekleşti. Son derece başarılı, yapılması gereken her şeyin yapıldığı bir aşamada daha ileri olanakları olan hastaneye sevk edilmiş. Biz dün geceyi yoğun bakımda geçirdikten sonra, Sayın vekilimizi bugün inme ünitemize aldık. Sayın Başkanla beraber kendini şimdi ziyaret ettik. Sayın vekilimiz durumla bizatihi ilgilenen, gerçekten dünya çapında bu konuda uzman olan Profesör iki hocamızın denetimi ve tedavisi altında. Şu an itibariyle hayati tehlikesi olmadığını söyleyebiliriz, genel hatlarıyla ve bundan sonraki tedavisinin bir süre alacağını, ama her gün bir önceki günden biraz daha iyileşeceğine dair umudumuz var. Ben bu güzel haberleri sizle paylaştıktan sonra Sayın Başkanıma ziyaretleri için teşekkür ediyorum.’ ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ”Sayın vekilimizi ziyaret ettik, morali yerinde, iyi. Umarım hızla iyileşir, en büyük arzumuz bu. Gerek Fırat Üniversitesinde, gerek Hacettepe Üniversitesinde hekim arkadaşların gösterdikleri ilgiye, yaptıkları göreve yürekten teşekkür ediyoruz, onlara şükran borçluyuz. Umarım kısa süre içinde arkadaşımız parlamentodaki görevine dönmüş olur.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?