" /> Kırgızistan’a Giden Erdoğan, Harp Okulu’nda Mezun Olan İki Kırgız Teğmene Jest Yaparak Yanında Götürdü – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kırgızistan’a Giden Erdoğan, Harp Okulu’nda Mezun Olan İki Kırgız Teğmene Jest Yaparak Yanında Götürdü

Kırgızistan’a Giden Erdoğan, Harp Okulu’nda Mezun Olan İki Kırgız Teğmene Jest Yaparak Yanında Götürdü

(CUHA)- Resmi bir ziyarette bulunmak ve Türk Konseyi 6. Zirvesi’ne katılmak üzere Kırgızistan’a giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’e ulaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün katıldığı Milli Savunma Üniversitesine bağlı harp okulları mezuniyet töreninde 80 “misafir askeri personel”  de diploma aldı.

Erdoğan, diploma alanlar arsında bulunan Kırgız teğmenleri yapacağı Kırgızistan ziyareti kapsamında, ülkelerine götürmek için uçağına davet ederek, Teğmenler Sherali  Marasulov ile Akshol Nursulanbekoğlu’na jest yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kırgızistan ziyaretinde; eşi Emine Erdoğan’ın yanı sıra Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan ve MİT Başkanı Hakan Fidan da eşlik eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?