• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kurtulmuş: “Örtülü Bir İttifak Değil Karşımızda Açık Bir İttifak Vardır”

Kurtulmuş: “Örtülü Bir İttifak Değil Karşımızda Açık Bir İttifak Vardır”

Hatay (CUHA) – AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İskenderun ilçesinde bir otelde mahalle temsilcileriyle gerçekleşen toplantıda konuştu.

Hatay’da Büyükşehir Belediyesi ile 15 ilçenin tamamında belediye başkanlıklarını kazanacaklarını belirten Kurtulmuş, “Cumhur İttifakı ile birlikte yolumuza devam edeceğiz ve büyük bir destan yazmış olacağız.” diye konuştu.

AK Parti’nin güçlü bir siyasi hareket olduğunun altını çizen Kurtulmuş, şöyle devam etti:

“Efendim, ‘Bizi açıktan desteklemiyorlar’ iyi de ‘CHP’nin adayının olduğu yerde ben aday koymuyorum’ demek ne demek? Artık örtü falan kalmamıştır. Örtülü bir ittifak değil karşımızda açık bir ittifak vardır, birbirine benzemeyen çok sayıda parti bir araya gelmiştir. Niçin bir araya geldiniz? ‘Tayyip Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin. İster öyle gitsin, ister geziyle gitsin, ister FETÖ ile gitsin, ister darbeyle gitsin.’ Hiç boşuna heveslenmeyin, bu millet sandıklarda size boyunuzun ölçüsünü 31 Mart seçimlerinde gösterecek ve yoluna devam edecek.”

İki günlük Hatay programından güzel hatıralarla ve büyük umutlarla ayrılacağını dile getiren Kurtulmuş, seçimlere az bir zaman kaldığını vurgulayan Numan Kurtulmuş, çok güzel bir destan yazacaklarını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?