• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Mahmut Tezcan: Pınar Mahallesi bütünlüğü ile güzel

Mahmut Tezcan: Pınar Mahallesi bütünlüğü ile güzel

Adana (CUHA) – Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Pınar Mahallesi’ni ikiye bölme girişimlerine karşı mahalle muhtarı Saniye Çelik’in yaptığı anlamlı mücadeleye Ak Parti Büyükşehir A.Adayı Mahmut Tezcan’dan destek geldi.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın Pınar Mahalle muhtarı Saniye Çelik ile yaşadığı sorun nedeniyle belediye meclisinden aldığı karar ile Pınar Mahallesini ikiye bölme kararı alması mahalle sakinleri tarafından büyük tepki topladı. Saniye Çelik’in yaptığı bu zorlu mücadeleye destek olmak için Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan Pınar Mahalle Muhtarlığına ziyarette bulundu.

MAHALLEMİZ BÖLÜNMESİN

Ziyaret esnasında Pınar Mahalle Muhtarı Saniye Çelik’ten konu hakkında bilgi alan Mahmut Tezcan “Alınan karar yaşama geçirilmesi mümkün olmayan bir uygulamadır. Mahalle muhtarımız Sayın Saniye Çelik hanımefendinin kendi başına yaptığı bu onurlu mücadelesine desteğimiz tamdır. Mahallemiz bölünmesin kampanyasına bende destek veriyorum. Bu minvalde üzerimize ne görev düşerse mahalle sakinlerimiz ve muhtarımız ile beraber hareket edeceğiz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Adana Haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?