• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP, 50. Yılını Adana’da Kutluyor

MHP, 50. Yılını Adana’da Kutluyor

Adana (CUHA) – MHP’nin kuruluşunun 50. yıldönümü kutlama programı kapsamında Adnan Menderes Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “1969’dan Günümüze MHP” konulu fotoğraf sergisi, Adanalılardan yoğun ilgi gördü.

MHP’nin kuruluşunun 50. yıldönümü kutlama programı kapsamında düzenlenen ve tarihe ışık tutan fotoğraf sergisi partinin 8-9 Şubat 1969’da kurulduğu Adnan Menderes Kapalı Spor Salonu’nda açıldı. Kutlama programına katılmak üzere Adana’ya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın sergiyi, MHP Adana Milletvekilleri Ayşe Sibel Ersoy, Muharrem Varlı, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı, ilçe belediye başkan ve adayları, çok sayıda partili ile birlikte gezdi.

“YARIM ASIRLIK ÇINAR”

MHP Kurucu Lideri merhum Alparslan Türkeş’in de anıldığı sergide ev sahibi olarak konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 1969’da filizlenen Milliyetçi Ülkücü Hareket’in bugün yarım asırlık bir çınara dönüşmüş olmasından ve milliyetçi, üretken belediyecilik anlayışının hakim olduğu şehir Adana’da kutlama programına ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

“GELECEK YÜZYILLARDA DA VAR OLACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Semih Yalçın ise MHP’nin yarım asra ulaşmak için türlü zorluklara göğüs gerdiğini ifade ederek, gelecek yüzyıllarda da MHP’nin var olmaya devam edeceğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?