" /> Muharrem İnce’den dolar açıklaması – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Muharrem İnce’den dolar açıklaması

Muharrem İnce’den dolar açıklaması

(CUHA) – CHP’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı olan, Muharrem İnce Twitter üzerinden bir açıklamalarda bulundu. İnce, doların yükselişinin durması için Kanal İstanbul Projesi’nden vazgeçilmesi gerektiğini söyledi.

Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Twitter üzerinden çağrıda bulundu.

İşte İnce’nin o açıklamaları:

1- Sayın Cumhurbaşkanı, geldiğimiz bu noktada, milletimizin ekonomik ve sosyal felaketini engellemek için, artık tavsiye etmiyorum, istirham ediyorum.

2- Bırakın şu dış güçler palavralarını. Erzincan ve Sivas mitinglerimdeki çağrımı özetliyorum. Lütfen bu çağrının gereklerini yerine getirin, bir kez dahi olsa doğruyu yapın ve güzel ülkemizin uçuruma yuvarlanmasını engelleyin.

3- a. Damadınız başta olmak üzere, ekonomi danışmanlarınızı kovun. b. Merkez Bankasına müdahale etmeyin. c. Kanal İstanbul gibi önceliği olmayan projeleri erteleyin. d. “Kambiyo kontrolleri olmayacak ve finansal yatırımların güvenliği önceliğimizdir” açıklaması yapın.

4- Bu size son çağrımdır. Gecikmeden bunların hepsini yaparsanız, ülkemizi ve milletimizi ekonomik ve sosyal bir felaketten kurtarabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?