• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ödüller Sahiplerini Buldu

Ödüller Sahiplerini Buldu

ADANA (CUHA) – İnşaat Magazin Dergisi tarafından düzenlenen Adana “ Kent Estetiği Şehrin Geleceği” temalı Resim Sergisi M1 Alışveriş Merkezi’nde gösterime sunuldu. Şehrin yapısını ele alan serginin açılışı Ak Parti Adana Milletvekilleri Ahmet Zembilci ve Abdullah Doğru yaptı.

YOĞUN BİR KATILIM SAĞLANDI

Adana’nın kentleşme ve yapısal problemleri üzerinde durularak, şehrin geleceği hakkında çözüm odaklı fikirlerle yola çıkılan sergide, kent estetiğine dair resimler ön planda oldu.  Kentin planlanması ve mimari yapının ele alınmasıyla gerçekleştirilen sergi izleyicilerle buluşarak yoğun bir katılım gerçekleştirildi.

KENTİN ESTETİĞİ ANLATILDI

Kentin estetiğini anlatan sergi özellikle mimari yapısının değerlendirilmesiyle inşaat sektörüne önemli bir katkı sunan sergide ödüller sahiplerini buldu. Dereceye giren öğrencilere bisiklet hediye edildi. Dereceye giren öğrenciler, Yüreği Doğankent İlkokulu öğrencisi Kübra Filiz birinci, Seyhan Birinci İnönü İlkokulu öğrencisi Ezgi Çelik ikinci, Yüreğir Seniha Çobanoğlu İlkokulu öğrencisi Buket Sert üçüncü oldu.

SERGİ OLDUKÇA DİKKAT ÇEKTİ

Birbirinden farklı ve mimari açıdan zengin olan resimlerin sergisinin izleyiciyle buluşması ve Adana’da ki kent estetiğine yol çizdiğini ifade eden İnşaat Magazin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Harmancı, “ Kent Estetiği Şehrin Geleceği temalı Resim Sergimiz’in oldukça dikkat çekmesi ve yoğun kalabalığın olması bizleri çok mutlu etti” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?