• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ömer Çelik: “Biz Her Kesimden Oy Alan Bir Partiyiz”

Ömer Çelik: “Biz Her Kesimden Oy Alan Bir Partiyiz”

Ankara (CUHA) – AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Belediye meclis üyelerinin tespit çalışmalarına, genel merkezden görevlendirilen arkadaşlarının illere giderek katıldıklarını dile getiren Çelik, bu şekilde yaklaşık 30 komisyonun çalıştığını bildirdi.

AK Parti’nin her kesimden oy alan bir parti olması sebebiyle il, ilçe ve beldelerde toplumun her kesiminin temsil edilmesine büyük bir önem verdiklerini belirten Çelik, bu çerçevede özellikle belediye meclis listelerinde kadın ve genç adayların olmasına, ilgili bölgenin demografik yapısının tam yansıtılmasına önem verdiklerine işaret etti.

Çelik, MYK ve MKYK üyelerinden oluşan komisyon başkanlarının tüm seçim bölgelerinde bu hassasiyetleri gerçekleştirmeye çalıştıklarını ifade etti.

Bölgelere giden partililerin AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın performansıyla ilgili değerlendirmelerinin de MYK’da gündeme geldiğini ifade eden Çelik, “Sandığa yaklaştığımız günlerde daha güçlü bir şekilde, daha güçlü sonuçların ortaya çıkması için yapılacak çalışmalar hakkında arkadaşlarımız, birim başkanlarımız görüşlerini belirtiyorlar.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?