" /> Ömer Çelik’ten Adana Demirspor’a Ziyaret – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ömer Çelik’ten Adana Demirspor’a Ziyaret

Ömer Çelik’ten Adana Demirspor’a Ziyaret

Adana (CUHA) – AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Aytaç Durak Tesisleri’ne gelerek Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak ve yöneticileri ziyaret etti.

Burada konuşan Çelik, Sancak’ın başkanlık görevine geldiğinden beri kentin güzide takımı olan Adana Demirspor’a büyük katkılar sağladığını belirtti.

Çelik, mavi-lacivertlilerin sosyolojisi, kültürü ve tarihiyle önemli bir takım olduğunu vurgulayarak, “Adana’da, Adana Demirspor’un sosyolojik karşılığı çok büyük bir futbol kültürüne dayanıyor. O sebeple Türkiye’nin her yerinde dikkatle takip edildiği gibi bizim de çocukluğumuzun efsanesi. Bu efsanenin bu şekilde sahiplenilmesi, burada yeni bir yapılanmaya gidilmesi, bu şekilde takımımızın yeniden kendi taraftarının arzusu doğrultusunda böyle güçlü bir yönetimle buluşması hepimizi çok sevindiriyor. İyi başarılara imza atıyorlar, inşallah bundan sonrası daha iyi olacak. Yeni bir süreç başladığı için biraz sabırlı olmak lazım. Sevgili başkan da zaten sürekli ‘sabır, sabır, sabır’ diyor. İnşallah her şey Adana Demirspor’umuz için güzel olacak.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?