" /> Özbelli: “Blockchain Teknoloji’sine Geç Kalma” – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Özbelli: “Blockchain Teknoloji’sine Geç Kalma”

Özbelli: “Blockchain Teknoloji’sine Geç Kalma”

Özbelli Grup Mobil Teknolojiler Şirketi Kurucusu, Tekin Özbellli, Blockchain Teknolojisinin Dünya’nın birçok ülkesindeki Teknoloji yakalayan Akıllı şirketlerin kullanmaya başladığını bildirerek, “ Çok yakın zamanda dünyanın en büyük zincir Otellerinden birinin Hacker’lar tarafından 500 milyon müşterisinin tüm bilgilerinin çalındığını hatırlattı. NEDEN BLOCKCHAİN TEK KELİME ile : Blockchain eşittir DEVRİM! Başta bankacılık sektörü olmak üzere, ağ sisteminin olduğu her yerde kullanabileceğiniz, KIRILAMAYAN tek yazılım. Geleceğe ve Teknolojiye yatırım yapan tüm şirketlerin BLOCKCHAİN TEKNOLOJİSİni kavramak zorunda kalacağını söyledi.

Özbelli ; Neden BİTCOİN : “Güvenli olması nedeniyle, tüm Dünyanın kabul ettiği Bitcoini, hem alışveriş hemde şu anki fiyatı ile benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Kontrolünün tamamen sizde olması ve tüm paranı dünyanın her yerinde sorunsuz taşıyıp, kullanabilmeniz neden BTC paranın yeni ismi olduğunu kanıtlıyor.” Bilgisini aktardı.

Ve Özbelli,Yakın Zamanda Blockchain Alt Yapısı Kullanan Avusturya Çıkışlı İntercrone Şirketi ile Türkiye’de Kripto Para İle Alışverişte ve Güncel Hayatta Kullanabilme Yeteneğini Geliştirebilmek ve Ülkemizde’de Dünyada olduğu gibi Kripto Paraların geçerliliğini sağlayabilmek için ÖZBELLİGRUP ve İNTERCRONE arasında Çözüm ortaklığı yapıldığını bildirdi.

Özbelli : ARGE-YAZILIM-DANIŞMANLIK-KİOSK-POS- MOBİL TEKNOLOJİLER Üzerine Tüm Sistemlerin Sizin Projelerinize Uymasını Sağlıyoruz.Dedi. ozbelli.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?