MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi
Özbelli: ”İşletmeler Artık Kripto Parasını Çıkarabilecek”
Sosyal Medyada Paylaş
26 Ağustos 2019
admin

Özbelli: ”İşletmeler Artık Kripto Parasını Çıkarabilecek”

Özbelli Grup Mobil Teknolojiler Şirketi Kurucusu, Tekin Özbellli, Blockchain Teknolojisinin Dünya’nın birçok ülkesindeki Teknoloji yakalayan Akıllı şirketlerin kullanmaya başladığını bildirerek, “ Çok yakın zamanda dünyanın en büyük zincir Otellerinden birinin Hacker’lar tarafından 500 milyon müşterisinin tüm bilgilerinin çalındığını hatırlattı. NEDEN BLOCKCHAİN TEK KELİME ile : Blockchain eşittir DEVRİM! Başta bankacılık sektörü olmak üzere, ağ sisteminin olduğu her yerde kullanabileceğiniz, KIRILAMAYAN tek yazılım. Geleceğe ve Teknolojiye yatırım yapan tüm şirketlerin BLOCKCHAİN TEKNOLOJİSİni kavramak zorunda kalacağını söyledi.
Özbelli ; Neden BİTCOİN : “Güvenli olması nedeniyle, tüm Dünyanın kabul ettiği Bitcoini, hem alışveriş hemde şu anki fiyatı ile benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Kontrolünün tamamen sizde olması ve tüm paranı dünyanın her yerinde sorunsuz taşıyıp, kullanabilmeniz neden BTC paranın yeni ismi olduğunu kanıtlıyor.” Bilgisini aktardı.
Ve Özbelli,Yakın Zamanda Kendi Blockchain Alt Yapısı Yaratan EDC Blockchain Şirketi ile Bir Çözüm Ortaklığına (Bağımsız Disttübütör)Başlayıp Türkiye’de Kripto Para ile Alışverişte ve Güncel Hayatta Kullanabilme Yeteneğini Geliştirebilmek ve Ülkemizde’de Dünyada olduğu gibi Kripto Paraların geçerliliğini sağlayabilmek için EDC Blockhain’in Mükemmel Teknoloji Alt Yapısını Kullanmaya Başladıklarını Bildirdi. EDCBlockchain ile ( Her işletmenin kendi kripto parasını çıkartabilceğini ve Lpos sistemi ile kazanç sağlayabileceğini bildirdi)
Özbelli : ARGE-YAZILIM-DANIŞMANLIK-KİOSK-POS- MOBİL TEKNOLOJİLER Üzerine Tüm Sistemlerin Sizin Projelerinize Uymasını Sağlıyoruz.Dedi. ozbelli.com.tr

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU