" /> Özcan Bilgi Basın ve STK’larla Buluştu – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Özcan Bilgi Basın ve STK’larla Buluştu

Özcan Bilgi Basın ve STK’larla Buluştu

Adana (CUHA) – Ak Parti Yumurtalık Belediye Başkan aday adayı iş adamı Özcan Bilgi Ceyhan ve Yumurtalık’lı basın ,muhtar ve STK’larla kahvaltılı istişare toplantısı düzenledi. Sahibi olduğu, Ayas Marin Otel’de düzenlenen kahvaltıya Ak partili belediye başkan Aday adayları da katıldı.

Özcan Bilgi Ak parti’den Yumurtalık belediye başkan aday adaylığını da açıkladığı etkinlikte projelerinden de bahsetti. Kahvaltının birlik ve beraberlik amacıyla gerçekleştirildiğini vurgulayan Bilgi duygularını şöyle ifade etti,
”Bu kutlu yolda belediyecilik anlamında sayın Cumhurbaşkanımızın sosyal belediyecilik ve gönül belediyeciliği önerisiyle yola çıktık bu bağlamda Belediyecilik sadece alt yapı üst yapı yapmak değildir. Bunu farklılaştırmak için aday adaylarıyla hep beraber bir yola çıktık. Kim aday olursa olsun hep birlikte yürüyeceğiz. Ak belediyeciliğin ilçemize farklı bir renk getireceği düşüncesindeyiz. Ak parti’nin her il de ve ilçede farklılık oluşturabileceğini biliyoruz. Belediye başkan adayımız öncelikle mütevazi olmalı liyakat sahibi,sadakatli, genç, dinamik ve adil olmalı halka inmeli halkı kucaklamalıdır. Hepimize çok iş düşüyor. Halkla beraber olup onların dertlerine ortak olmalıyız onlarla sevinmeli onlarla üzülmeliyiz. Mahalle mahalle sokak sokak gezerek her partiden oy istemeliyiz. Yumurtalık’ın geleceği için hep beraber koşturacağız.”dedi.

“Güçlü Projelerimizle Geliyoruz”

Ak Parti Yumurtalık Belediye başkan aday adayı Özcan Bilgi konuşmasında gerçekleştireceği projelere de değindi. İstihdamın arttıracak ilçenin ekonomik olarak ilerlemesini sağlayacak büyüyüp gelişmesine katkı sunacak projelerinin olduğunu ifade eden Bilgi, ”5 yıldızlı otellerin teşvik edilerek marina yatırımını hızlandıracağız. Tarım projelerimiz çiftçimizin destekçisi olacağız. Bu vesileyle çok değerli muhtarlarımıza STK larımıza ve basınımızın güzide mensuplarına bu etkinliğimize katıldıkları için Teşekkür ediyorum.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?