" /> Panasonic yeni 8.500 Lümen Projektörü ile lazer serisine güç katıyor – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Panasonic yeni 8.500 Lümen Projektörü ile lazer serisine güç katıyor

Panasonic yeni 8.500 Lümen Projektörü ile lazer serisine güç katıyor

(CUHA) – Panasonic, WUXGA çözünürlüğe kadar 8.500 lümen parlaklık sağlayan PT-RZ870’i piyasaya sürerek mevcut 1 Çipli DLPTM SOLID SHINE lazer projektör serisini tamamladı.

Panasonic, PT-RZ970 10.000 lümen SOLID SHINE projektörün başarısının ardından şimdi de mevcut 7.000 lümenlik PT-RZ770 serisinin var olan yuvasıyla uyumlu yeni 1 Çipli DLPTM lazer projektörünü piyasaya sürüyor.
PT-RZ870 projektör, parlak ikili lazer modül ve ikili fosfor tekerlekli SOLID SHINE Lazer sürücüyle canlı ve net görüntüler sunuyor. Hava sızdırmayan ve toza dayanıklı optik üniteleri ve hava filtresi ihtiyacını ortadan kaldıran soğutma sistemleri sayesinde PT-RZ870 hiçbir bakım yapılmadan 20.000 saate kadar çalışabiliyor.

Panasonic Avrupa Ürün Müdürü Thomas Vertommen, konuyla ilgili “Bu projektörlerdeki üstün görüntü kalitesinin sırrı, ışık kaynaklarındaki enerji kaybını azaltırken renk doğruluğunu en üst seviyeye çıkarmak için birbiriyle uyum içinde çalışan ısıya dayanıklı iki fosfor tekerleğin kullanılarak geliştirildiği benzersiz bir renk çarkı sistemi olarak tanımlanabilecek dörtlü renk uyumlaştırıcıdır. Bu projektörleri gizli cevherler olarak nitelendiriyoruz. AV uzmanları, bu gibi kompakt ürünlere eklediğimiz doğru renk ve olağanüstü parlaklık karşısında büyülenecek” dedi.

Çoklu projektör eşitleme işlevi, bir yandan ana bir projektörden eşitlenmiş projektör ağında dinamik kontrast denetimi ve deklanşör işlevi sağlarken diğer yandan da dijital olarak modüle edilmiş 10.000:1 dinamik kontrast, görüntü gereksinimlerine göre kare kare ışık çıkışını kontrol ediyor.

PT-RZ870, DIGITAL LINK uyumluluğu sunmanın yanında HDMI®, DVI-D, 5BNC, D-Sub ve RS232C bağlantılarını bir araya getiren 3G-SDI ile profesyonel kurulumlar için geliştiriliyor.

Mevcut denetim sistemleriyle entegre olacak şekilde tasarlanmakla birlikte HDBaseT™, Art-Net, Crestron Connect™ ve PJLink™ protokolleriyle uyumlu olan PT-RZ870, Panasonic’in 1 Çipli DLP™ modellerinde değiştirilebilir lens ailesiyle birlikte kullanılabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?