• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Pozantı‘da Başkan Sözlü’den Cumhuriyet’e sadakat vurgusu

Pozantı‘da Başkan Sözlü’den Cumhuriyet’e sadakat vurgusu

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Pozantı’da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programına katıldı. Pozantılı hemşehrilerine hitap eden Başkan Hüseyin Sözlü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’e sadakatin vazgeçilmez olduğunu ifade etti

“KOLLEKTİF RUHLA HAREKET EDİYORUZ”
Pozantı Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi ortaklığıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel Murat Kekilli konseri düzenlendi. Pozantı halkının akın ettiği konsere Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de katıldı. Programın ev sahibi olarak konuşan Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Pozantı’da hizmetin aralıksız sürdürüldüğünü, Büyükşehir Belediyesi ile kollektif bir ruhla hareket ettiklerini belirtti.


“ATATÜRK’ÜN EMANETLERİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ”
Programda konuşma yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Ağustos ayı Türk’ün zaferler ayıdır. Bu coğrafyada varlığımızın  siyasi kimlik kazandığı zaman dilimidir. Cumhuriyete ve Atatürk’ün emanet ettiği değerler manzumesine sahip çıkmak cumhuriyetin kazanımları ile  seçilmiş bir belediye başkanı olarak boynumuzun borcudur” dedi.


“30 AĞUSTOS RUHU DİRİDİR”
Adana sıcağına alternatif olarak Pozantı’ya yaylalara çıkan hemşerilerinin 30 Ağustos’a göstermiş oldukları hürmete teşekkür eden Başkan Sözlü, “Bugün burada gördüğümüz bu coşku 30 Ağustos’ta bize zaferi yaşatan ruhun uyanık, milli bilincin açık olduğunun kanıtıdır” diye konuştu.
Başkan Sözlü’nün konuşmalarının ardından sahneye çıkan Murat Kekilli, Pozantılılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Adana Haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?