• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Rock Müzikaller

Rock Müzikaller

İstanbul (CUHA)- “Rock Müzikaller”11 Yıl aradan sonra güçlü bir kadroyla yeniden Açıkhava’da! 
Tek Gala

“Nasıl bir çoşku, nasıl bir heyecan, keyif ve gurur…Açıkhava’da Rock Müzikaller gecesinin bende bıraktığı duygular bunlar işte…”
Hincal Uluç-Sabah 2007

“Rock Müzikaller ekibi önemli bir iş başardı.Ayrıksı bir projeyi sahnelemeyi ve bununla Açıkhava’yı doldurmayı başardılar.”
Naim Dilmener- Radikal 2007

“Meğer bu şarkıcıların yanı sıra müthiş bir kadroyla karşılaşacakmışım sahnede.Rock Müzikaller neden tek geceyle sınırlıydı? Bir-iki gece daha mutlaka yapılmalıAçıkhava’da.
”Onur Baştürk- Hürriyet 2007

“Rock Müzikaller süper bir proje.
”Rahşan Gülşan- Sabah 2007

2007 yılında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelendiğinde, o yazın en çok ilgi gören ve adından bahsettiren müzikal projesi “Rock Müzikaller”, 11 yıl aradan sonra , 24 Eylül Pazartesi günü 21:00’da, güçlü kadro ve iddialı repertuvarı ile seyircinin karşısına çıkıyor.

Bol Starli, Müthiş Kadro…
Rock Müzikaller Yeniden projesinin kadrosunu oluşturan sahne duruşu, yorumcu ve oyunculukları ile geniş kitlelerin severek takip ettiği isimler uzun ve titiz bir ön hazırlık sonucunda belirlendi.

Tiyatro ve alternatif müzik dünyasının sevilen isimleri bu projede buluştu. Zuhal Olcay’ın guest star olduğu projede ayrıca; Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Erdem Yener, Evrencan Gündüz, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Gripin, Güvenç Dağüstün, Özge Borak, Özge Fışkın, Seran Bilgi, Şehnaz Sam yer alıyor.

Çok İddialı Bir Repertuar Hazırlandı
Hair, We Will Rock You, Footloose, Rent, American Idiot, School of Rock, Jesus Christ Superstar gibi dünyaca ünlü rock müzikallerinden seçilen iddialı bir repertuar hazırlandı.

Müzik Direktörü : Tuluğ Tırpan
2007 yılında  bestelediği Mevlana Senfonik Şiiri ile eleştirmenlerden,  “Sıra dışı, nefes kesen ve 2007 yılının en dikkate değer eseri” övgüsünü alan Tuluğ Tırpan 2007 de olduğu gibi yine projenin müzik direktörü.

Reji: Onur Turan
Duayen Haldun Dormen’in yetiştirdiği genç yeteneklerden  Onur Turan 2007 de olduğu gibi yine projenin yönetmen koltuğunda.

Koreograf: Nur Sonbahar
Starlara yorumlayacakları parçalara uygun koreografiler hazırlayıp onları haftalarca çalıştıran, ensemble ı aynı şekilde projenin tamamlayıcı parçaları olarak en uygun yerlere yerleştiren yine tanıdık bir isim; Danset Sahne Sanatları’nin sahibi Nur Sonbahar

Proje: Nurcan Karaca
Rock Müzikaller Yeniden projesi, daha önce Senfonik İbrahim Tatlıses, Senfonik Şebnem Ferah, Broadway’den İstanbul’a Müzikaller gibi çok ilgi gören projelere de imza atan Nurcan Karaca’ya ait.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?