" /> Sarıeroğlu, vatandaşlara aşure ikram etti – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sarıeroğlu, vatandaşlara aşure ikram etti

Sarıeroğlu, vatandaşlara aşure ikram etti

Adana (CUHA) – Ak Parti Adana İl Başkanlığının düzenlediği etkinlik kapsamında Adana Merkez Sabancı Camisi’nde vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Jülide Sarıeroğlu ve AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ve AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile vatandaşlara aşure ikram etti. Etkinlikte, yaklaşık 5 bin kişiye aşure ikram edildi.

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, aşurenin paylaşmak olduğunu belirterek, “Birlik beraberliği, muhabbeti hayırda paylaşmayı esas alan bir liderin izinde yürüyoruz. Bu mübarek ayda Adanalı hemşehrilerimizle güzelliği paylaşmak adına böyle bir etkinlik planlıyorduk. Genel Başkan Yardımcımız Jülide Sarıeroğlu’nun Adana’ya gelmesini fırsat bilerek, Ortadoğu’nun en büyük camisi olan Sabancı Merkez Camisi’nde hemşehrilerimize aşure dağıtıyoruz. Paylaşmanın güzelliğini burada yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ise aşure dağıtımı sırasında aşurenin bereketlendiğini belirterek, “Adanamızda Cuma sonrası birliğin, beraberliğin, kardeşliğin simgesi olan aşureyi dağıtıyoruz. İnşallah hem ülkemize hem Adanamıza bolluk bereketlilik getirsin” diye konuştu.

Başkan Boydak ise aşure ikramında bulundu, vatandaşlarla sohbet ederek hem cumanın hem de muharrem ayının hayırlı olmasını temenni etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Adana Haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?