• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sözlü: “Adana’yı Eşbaşkanlara Teslim Etmeyeceğiz”

Sözlü: “Adana’yı Eşbaşkanlara Teslim Etmeyeceğiz”

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, “Adana’da huzur iklimini bozdurmayacağız. Avuçlarını ovuşturan PKK’lılara, eş başkan modeline Adana’yı teslim etmeyeceğiz” dedi.

Merkez Seyhan ilçesi Barış Mahallesi’nde Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni ile birlikte hemşehrileri ile buluşan Başkan Hüseyin Sözlü, burada yaptığı konuşmada “Adana’da huzur iklimini bozdurmayacağız. Avuçlarını ovuşturan PKK’lılara, eş başkan modeline Adana’yı teslim etmeyeceğiz” diyerek kentte Cumhur İttifakı’nın yüksek bir oranla başarıya ulaşacağını ifade etti.

“MİLLİ BEKA GALİP GELECEK”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü ve Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni, son olarak Barış Mahallesi’nde hemşerileri ile bir araya geldi. Başkan Sözlü ve Yeni, sevgi tezahüratları, alkışlar eşliğinde mahalle sakinlerini selamladılar. Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni, konuşmasında Adana Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçelerde Cumhur İttifakı’nın galip geleceğine olan inancını dile getirdi.

“ADANA’DA MİLLİ ŞUUR AÇIK, TERÖR SEVİCİLERE GEÇİT YOK”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü ise konuşmasında, Adana’nın Atatürk’e bağımsızlık mücadelesinin kurtuluş ilhamını veren şehir olduğunu hatırlatarak, “Adana, eşbaşkanlara, PKK sevicilere geçit vermez. Atatürkçülük kılıfına bürünüp dört bir yana Mehmet Akif Ersoy şiirleri yazanlar kimlerle ittifak içerisinde olduklarını da açıklasınlar” diyerek Cumhur İttifakı’nın şeffaflığını hatırlattı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?