• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sözlü Çiftinden 14 Şubat Hassasiyeti

Sözlü Çiftinden 14 Şubat Hassasiyeti

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sevgililer Günü’nün gündüzünde görme engelli bir çiftin nikahını kıydı, akşamında ise eşi Zeynep Sözlü ile birlikte huzurevi sakinleriyle yemekte bir araya geldi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde görme engelli Sümeyye ve Süleyman’ın nikahını gerçekleştirdi. Genç çiftin nikahını kıyan Başkan Sözlü, nikah töreninde aile cüzdanını geline teslim ederken “Sevginin aşamayacağı hiçbir engel yok, bugün burada olmamız da bunun en büyük göstergesi” diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Başkan Sözlü, Sevgililer Günü’nün akşamında ise eşi Zeynep Sözlü ile birlikte Adana ve Seyhan Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Huzurevinde yaşamını sürdüren yaşlılarla bir araya gelen Başkan Sözlü, onlarla sohbet ederek bu anlamlı günlerinde onlarla birlikte olmanın bahtiyarlığını dile getirdi.

Aynı zamanda evlilik yıldönümleri olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Sözlü çifti, yaşlılarla birlikte keyifli zaman geçirdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?