• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sözlü: “Hizmetlerimizle, Hayata Geçirdiklerimizle Buradayız”

Sözlü: “Hizmetlerimizle, Hayata Geçirdiklerimizle Buradayız”

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, “Hizmetlerimizle, inşa ettiklerimiz, hayata geçirdiklerimizle buradayız. Karşımızda duranlar hayal kuranlar, hayali söylemlerde bulunanlar, bir tek projesi olmayanlardır” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’ye 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne yönelik “Sözlü’yle Devam” toplantıları sürüyor. Son iki gün içerisinde Adana Uyuşturucu ile Mücadele Derneği, Adana’da yaşayan Fekeliler ve Devlet Su İşleri’nden eski mesai arkadaşları tarafından Sözlü’ye destek toplantıları düzenlendi.

“PROJELERİ YOK, SÖYLEMLERİ HAYALİ”

Düzenlenen toplantılarda hemşerileri ile bir araya gelerek, onların desteğinin manevi güç kaynağı olduğunu ifade eden Sözlü, Cumhur İttifakı’nın Adana’da huzurun teminatı olduğunu belirtti. Beş yıllık görev süresinde ulaşım odaklı, dönüşüm ve yenilemeler içeren projeleri hayata geçirdiğini ve ikinci beş yıllık hizmet sürecinde de şehir haritalarına işlenen ve kenti rehabilite edecek olan uygulamaları hemşerilerinin hizmetine sunacağını söyleyen Sözlü, “Hizmetlerimizle, inşa ettiklerimiz, hayata geçirdiklerimizle buradayız. Karşımızda duranlar hayal kuranlar, hayali söylemlerde bulunanlar, bir tek projesi olmayanlardır” dedi.

“HEZİMETE UĞRAYACAKLAR”

TÜYAP Fuar Alanı’nda DSİ’den eski mesai arkadaşları ile buluşmasında da, Sarıçam’da düzenlenen Fekelilerin ve Uyuşturucu ile Mücadele Derneği’nin düzenledikleri programlarda da hemşerilerinin sevgi seli ile karşılanan Sözlü, bu coşkulu desteklerin Cumhur İttifakı’nın Adana’da şahlanacağının müjdecisi olduğunu aktarırken “Terör sevicilerin ittifakı Adana’da hezimete uğrayacaktır. Adana eş başkanlara geçit vermeyecektir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?