• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sözlü: Seyhan’ın Güneyi Adana’nın Gözbebeği Olacak

Sözlü: Seyhan’ın Güneyi Adana’nın Gözbebeği Olacak

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ikinci beş yıllık hizmet döneminde Seyhan’ın güneyinin tercih edilen yerler arasında olacağını belirterek, “Seyhan’ın güneyi Adana’nın gözbebeği olacak” dedi.

Sözlü, merkez Seyhan ilçesi Şakirpaşa ve Hürriyet Mahallelerinde hemşerileri ile buluştu. Şakirpaşa Mahallesi’nde Yusuf Kara’nın evine misafir olmak üzere mahalleye giden Sözlü’yü kapıda karşılayan mahalle sakinleri ziyareti mini bir mitinge dönüştürdü.

Buradan Hürriyet Mahallesi’nde giderek hemşerileri ile buluşan Sözlü, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız 6 milyon konutun yenilenmesi gerektiğini ifade ediyor. Zaman ilerliyor şartlar değişiyor, sizler dün geldiğiniz noktada değilsiniz. Yeni dönemde Hürriyet Mahallesi de yenilenmesi gereken konutlar içerisinde. Biz bunun hazırlıklarını tamamladık” dedi.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN REFAHI İÇİN HİZMET EDİYORUZ”

Kentin gelecek yüz yılını inşa eden planlamaları haritalara işlediklerini aktaran Sözlü,  aşağı Seyhan’ı, Yüreğir’i yenilemeden Adana’nın istenilen seviyede olmayacağına inandığını ifade etti. Göreve geldiği günden bugüne kadar ulaşım odaklı projelere öncelik verdiğini söyleyen Sözlü, “Hizmeti vatanımız, milletimiz için yapıyoruz elbet ancak öncelikle Allah rızası için yapıyoruz. Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayımız Fikret Yeni ile birlikte Seyhan’ı, özellikle Seyhan’ın güneyini geliştirip değiştireceğiz. Cumhur İttifakı, huzur ikliminin devamı olacak” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?