• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sözlü, Sümer Mahallesi’nde Hemşerileriyle Buluştu

Sözlü, Sümer Mahallesi’nde Hemşerileriyle Buluştu

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, merkez Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi’nde hemşehrileri ile buluştu.

Adana’yı doğudan batıya kuzeyden güneye bütünleştiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Sümer Mahallesi’nde Mehmet Kutlu ve Vakkas Kutlu’nun düzenlediği açık hava toplantısında hemşerileri ile buluştu. Cumhur İttifakı Seyhan Adayı Fikret Yeni ve Çukurova Adayı Yusuf Baş’ın da hazır bulunduğu, iki bin kişinin katıldığı toplantıda Sözlü alkışlar ve sevgi gösterileri ile karşılandı.

“ZAFERİN MÜJDECİSİ”

Hemşerileri ile birer birer selamlaşan Sözlü, konuşmasında bu coşkulu kalabalığın 31 Mart gecesi yaşanacak zaferin müjdecisi olduğunu ifade ederken Adana’da hayata geçirdiği projelerle ulaşım odaklı dönüşüme ve yenilemeye açık bir şehir inşa ettiklerini, beş yıllık hizmet sürecinde Adana’da yirmi yıldır yapılmayanları yaptıklarını belirtirken “Belediye başkanları şehirlerin baş mimarlarıdır. İnsanın olduğu her yere adil hizmet götürüyoruz, on bin yılda Adana’ya dört köprü yapılmış biz beş yılda dört dev köprüyü hayata geçirdik” dedi.

“ZEKA SORUNU DİYENLERİN HAYSİYET SORUNU VAR”

Cumhur İttifakı’nın milli bekamız ve ülkemizin geleceği için önemini “Bu memlekette beka sorunu yok diyenler, ‘Bu bir yerel seçim bekayla ne ilgisi var’ diyenler Adana ziyaretlerinde neden ‘Siz Adana’yı kazanın ki ben de Cumhurbaşkanı olayım’ diyor” diyerek beka sorunu değil zeka sorunu diyenlerin, HDP ile ittifaklarını gizleyerek halkı aldatanların şeref ve haysiyet sorunları olduğunu aktardı ve Cumhur İttifakı’na destek istedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?