• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sözlü, Vizyon Projelerini Anlattı

Sözlü, Vizyon Projelerini Anlattı

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Adana Ticaret Borsası Meclis üyelerine Adana’nın geleceğini inşa eden vizyon projelerini anlattı.

Sözlü, ikinci beş yıllık hizmet süresinde uygulamaya geçireceği ve Adana’yı çağdaş görünüme kavuşturacak vizyon projelerini, Adana Ticaret Borsası evsahipliğinde borsa üye ve yöneticilerine anlattı.

“Adana’da birlikte başarıyoruz” ilkesine sadık kalarak kentin dinamikleri ile birlikte hareket eden Sözlü, kentin geleceğini de yine kentin dinamikleriyle birlikte kolektif bir ruhla inşa etmeye hazırlanıyor. Adana Ticaret Borsası evsahipliğinde hazırlanan toplantıda konuşan Sözlü, projelerinin sunumunun ardından “Adana’ya samimi bir bakış açısı hakim. Kentin belediye başkanı olarak huzurun tesis edilmesi noktasında gayretimiz ortada. Göreve geldiğimiz günkü Adana ile bugünkü Adana arasında önemli farklar var. Mazeretlerin ardına sığınmayan bir belediye başkanlığı anlayışıyla, gönül belediyeciliği ile milliyetçi-üretken belediyecilik anlayışını harmanlayarak ikinci beş yıllık hizmet döneminde hazırız” dedi.

Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ise konuşmasında Adana’yı vizyon projelerle buluşturan  Sözlü’ye teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?