" /> SP’den Cihangir İslam’a Tam Destek – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SP’den Cihangir İslam’a Tam Destek

SP’den Cihangir İslam’a Tam Destek

Ankara (CUHA) – Saadet Partisi (SP) Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, “Cihangir İslam’ın ifade ettiği her şeyin satırı satırı, virgülü virgülü arkasındayız.” görüşünü ifade etti.

Karaduman, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, FETÖ’nün siyasi ayağının araştırılması için verilen önergenin TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilmediğini söyleyerek, “FETÖ’nün işbirlikçilerinin teşhir edilmesi kimleri rahatsız etmektedir? Önerge reddedilerek kimler korunmak istenmektedir? Bunların hesabının siyasi iktidar tarafından verilmesi gerekmektedir.” diye konuştu.

Abdulkadir Karaduman, şu iddiada bulundu:

“AK Parti, bu önergeyi kendi günahları açığa çıkmasın diye reddetmiştir. Durum böyle iken Milletvekilimiz Cihangir İslam üzerinden kampanya yürütmeye çalışıyorlar. Milli Görüş Hareketi’nin bir temsilcisi olarak, Cihangir beyin sözlerinin arkasındayız.”

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam’ın geçen hafta Genel Kurul’da yaptığı konuşmanın tartışma konusu olduğunu hatırlatan Karaduman, “Eleştiren herkesin hain olarak görülmesine, Gazi Meclisi talimatla yönetmeye çalışanlara, ülke politikalarını ABD şirketlerine teslim edenlere sonuna kadar karşıyız.” ifadelerini kullandı.

“Allah muhafaza 15 Temmuz gerçekleşmiş olsaydı, bugün siyasi iktidarın kanatları altında olan zevat, FETÖ’nün şemsiyesi altında olacaktı.” iddiasında bulunan Karaduman, Saadet Partisi ve Cihangir İslam’ın FETÖ’cü olmakla suçlandığı süreci hayretle izlediklerini söyledi.

Karaduman, “Cihangir Bey’in ifade ettiği her şeyin satırı satırı, virgülü virgülü arkasındayız. Hakikati her yerde anlatacağız. Bu, bedel ödememizi gerektirse bile, ülkemizin geleceği için bu bedeli ödemeye de hazırız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?