" /> TBMM Başkanı Şentop, İlk Ziyaretini Tekirdağ’a Gerçekleştirdi – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TBMM Başkanı Şentop, İlk Ziyaretini Tekirdağ’a Gerçekleştirdi

TBMM Başkanı Şentop, İlk Ziyaretini Tekirdağ’a Gerçekleştirdi

Tekirdağ (CUHA) – TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Mümkün olduğu kadar hafta sonları, cuma, cumartesi, pazar, pazartesi memleketimde olacağım. Tekirdağ’da olacağım, Edirne’de, Kırklareli’nde, arkadaşlarımız var, hep beraber olacağız” dedi.

Şentop, TBMM Başkanı olduktan sonra ilk ziyaretini Tekirdağ’a gerçekleştirdi. Memleketi Tekirdağ’a giden Şentop, Çorlu Havaalanında Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Çiğdem Goncagül ve Mustafa Yel ile kurum müdürleri tarafından karşılandı. Şentop, mehter takımının konseri ve halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından vatandaşlara hitap etti. Ziyaretlerinin sıklığının değişmeyeceğinin altını çizen Şentop, şöyle konuştu:

“Bundan sonra zaten hep beraberiz değişen hiç bir şey yok. Yeni fotoğraf çekilen arkadaşlarımız oldu, bir değişiklik yok pazardan bu yana aynı kişiyiz. Eski fotoğrafları da kullanabilirsiniz, tarihi değiştirerek. Hep beraber olacağız, Tekirdağ’da her zaman çarşıda, sokakta esnafımızla beraber olacağız. Mümkün olduğu kadar hafta sonları cuma, cumartesi, pazar, pazartesi memleketimde olacağım. Tekirdağ’da olacağım, Edirne’de, Kırklareli’nde, arkadaşlarımız var, hep beraber olacağız. Batı Trakya’da, Makedonya’da, oralarda hep beraber olacağız. Dualarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. Daha çok görüşeceğiz. Hepinizi kucaklıyor ve Allah’a emanet ediyorum.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?