• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TÜRKAV  Adana’da Başkanını Seçti

TÜRKAV Adana’da Başkanını Seçti

ADANA (CUHA) – Adana’da faaliyette bulunan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) seçimli olağan genel kurulu yapıldı.

75. Yıl Sanat Galerisi’nde düzenlenen seçimli olağan genel kurulda seçime tek liste olarak giren Sefa Özer oy çokluğu ile başkanlığa seçildi. Önümüzdeki günlerde 30. Yılını kutlayacakları vakfın 1989 yılında cennet mekan Başbuğ Alpaslan Türkeş’in talimatları ile kurulduğunu söyleyen Özer, ‘‘ Türk Milliyetçisi Ülkücü memurları bir çatı altında toplamak, birlik ve beraberliği sağlamak, yardımlaşmayı pekiştirmek, kamuda ülkücü memurların sesi olmak amacıyla kurulan vakfımız bugün Türkiye’nin tüm illerinde binlerce üyeye ulaşmıştır. Fedakar, vefakar ülkücü memurların sayesinde dimdik ayakta duran vakfımız ülkücüler var oldukça da yaşayacaktır. Bu göreve bizleri layık gören genel başkanım Sayın Ebubekir Korkmaz’a şükranlarımı sunarım. Vakfımızın her zaman yanında yer alan varlığıyla gücümüze güç katan Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü’ye teşekkür ederim’’ dedi.

Seçimli olağan genel kurula TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Genel Başkanı Ekrem Aslan, Kamu-Sen İl Başkanı Selçuk Diker, TÜRKAV Mersin, Osmaniye, Dörtyol, Kozan, Ceyhan, İskenderun, İmamoğlu şube başkanları, MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Şehmuz Uçar, MHP Yumurtalık Belediye Başkan Aday Adayı Kerim Özarslan ve davetliler katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?