• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Türkiye U19 Milli Takımı Rusya’da

Türkiye U19 Milli Takımı Rusya’da

(CUHA) – Türkiye U19 Milli Takımı, 29 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında Rusya’da düzenlenen Valentin Granatkin turnuvası çalışmalarına Moskova’da devam ediyor. 27 Ağustos 2018 Pazartesi günü toplanan ve 2 gün boyunca antrenmanlarını Beykoz Riva’daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapan Milli Takım, bugün turnuvadaki ilk maçında St. Petersburg Karması ile karşılaşacak.

Ayrıca, bu sabah teknik direktör Şenol Ustaömer yönetimindeki U19 Milli Takımı, Rusya’da 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Türk bayrağı eşliğinde kutladı.

U19 Milli Takımı’nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Doğukan Özkan (Beşiktaş A.Ş.), Ozan Can Oruç (Altınordu A.Ş.)

Defans:
Bekir Melih Gökçimen (Galatasaray A.Ş.), Berkehan Biçer (Altınordu A.Ş.), Emre Aytun (Hannover 96), Muhammet Ömer Çakı (Fenerbahçe A.Ş.), Onur Taha Takır (Altınordu A.Ş.), Ramazan Emirhan Civelek (Galatasaray A.Ş.), Şahan Akyüz (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Abdussamed Karnuçu (Galatasaray A.Ş.), Berkay Görmez (Altınordu A.Ş.), Berkin Taşkın (Altınordu A.Ş.), Erdem Seçgin (Beşiktaş A.Ş.), Fatih Bektaş (Fenerbahçe A.Ş.), Recep Gül (Galatasaray A.Ş.), Sefa Akgün (B.B. Erzurumspor), Yunus Akgün (Galatasaray A.Ş.)

Forvet:
Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş.), Embiya Ayyıldız (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Şenol Ustaömer

Valentin Granatkin Turnuvası Programı:

Tarih – Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

30.08.2018 – 12:00

KIRGIZİSTAN

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

30.08.2018 – 19:00

ST. PETERSBURG K.

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

31.08.2018 – 12:00

LİTVANYA

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

31.08.2018 – 19:00

RUSYA

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

01.09.2018 – 12:00

TÜRKİYE

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

01.09.2018 – 17:00

ST. PETERSBURG K.

KIRGIZİSTAN

Roschino Arena, Moskova

02.09.2018 – 10:00

MOLDOVA

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

02.09.2018 – 15:00

RUSYA

LİTVANYA

Petrovsky Stadı, Moskova

04.09.2018 – 12:00

KIRGIZİSTAN

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

04.09.2018 – 19:00

KAZAKİSTAN

ST. PETERSBURG K.

Roschino Arena, Moskova

05.09.2018 – 12:00

LİTVANYA

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

05.09.2018 – 19:00

ERMENİSTAN

RUSYA

Petrovsky Stadı, Moskova

06.09.2018 – 12:00

Sıralama Maçı (A3 – B4)

Roschino Arena, Moskova

06.09.2018 – 19:00

Sıralama Maçı (A4 – B3)

Roschino Arena, Moskova

07.09.2018 – 12:00

Yarı Final Maçı (A1 – B2)

Petrovsky Stadı, Moskova

07.09.2018 – 19:00

Yarı Final Maçı (A2 – B1)

Petrovsky Stadı, Moskova

08.09.2018 – 12:00

7.lik Maçı

Roschino Arena, Moskova

08.09.2018 – 17:00

5.lik Maçı

Roschino Arena, Moskova

09.09.2018 – 12:00

3.lük Maçı

Petrovsky Stadı, Moskova

09.09.2018 – 17:00

Final

Petrovsky Stadı, Moskova

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?