• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Mahmut Demirtaş, 15 Temmuz Şehidinin Kardeşinin Düğün Törenine Katıldı

Vali Mahmut Demirtaş, 15 Temmuz Şehidinin Kardeşinin Düğün Törenine Katıldı

Adana (CUHA) – Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi, Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan bombalı saldırıda şehit olan Polis Memuru Yunus Uğur’un kardeşi Emre Uğur ile hayatını birleştirdiği Gizem Abay’ın (Uğur) düğün törenlerine katıldı.

Yeni Baraj Mahallesi’ndeki Elit Balo Salonu’nda düzenlenen düğün törenine Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Adana Eski Milletvekili, Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Fatma Güldemet Sarı, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, genç çiftin aileleri ve yakınları, çeşitli kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Aziz şehitlerin ruhlarına duaların okunduğu ve Vali Mahmut Demirtaş ile Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın nikah şahitliği yaptığı düğün merasiminde, genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek  kıydı.

15 Temmuz Şehidi Polis Memuru Yunus Uğur’un kardeşi Emre Uğur’un buruk düğün sevincine ortak olan Vali Demirtaş,  şehitlere bir kez daha Allah’tan rahmet diledi ve şehit ailelerine devlet ve millet olarak daima sahip çıkılacağını vurguladı.

Düğün merasimi, Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş ile davetlilerin, genç çifti tebrik edip ömür boyu mutlu ve sağlıklı yıllar temennilerinde bulunmalarıyla sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?