" /> Varsaklardan Sözlü’ye Tam Destek – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Varsaklardan Sözlü’ye Tam Destek

Varsaklardan Sözlü’ye Tam Destek

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Varsaklar varlıkları ile her daim manevi güç kaynağımız olmuşlardır. İnanıyor ve güveniyorum ki Cumhur İttifakı’nda da aynı destek ve güvenle bizlerin gücü olacaklar” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Bilal Uludağ ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek ve MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma ile birlikte Varsaklar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek yönetimi ve üyelerinin, Sarıçam’da yaşayan Varsakların yoğun katılım gösterdiği buluşmada konuşan Başkan Sözlü, yaklaşan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin yalnızca bir yerel seçim olmadığını ifade ederken “Bizim ittifakımızın tarafları belli. Genel Başkanımız, Liderimiz Devlet Bahçeli milli her meselede hükümetin arkasında durmuştur, Dünya’nın tüm demokrasilerinde bu böyledir; milli meselelerde tavır budur. Fakat ana muhalefet devleti yenmek, yok etmek isteyen PKK’lılarla birlikte” diyerek karşı ittifakın terör sevicilerin ittifakı olduğunu vurguladı.

“ÖLDÜRMEDEN YAPAMAZLAR”

Karşı ittifakta kimlerin bulunduğunu en iyi gösteren örneğin Seyhan Belediyesi cenaze aracının üzerine asılan PKK paçavrası olduğunu, bundan haberi olmadığını söyleyenlere karşı “Hadi bakalım bizim bir belediye aracımıza, mezarlıklar aracımıza şoförünü öldürmeden, yok etmeden öyle bir paçavra assınlar” dedi.

Başkan Sözlü’nün konuşmalarının ardından dernek üyeleri ve yöneticileri desteklerini ifade ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?