" /> Volvo, Beşiktaşlı futbolculara yeni araçları teslim etti – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Volvo, Beşiktaşlı futbolculara yeni araçları teslim etti

Volvo, Beşiktaşlı futbolculara yeni araçları teslim etti

(CUHA) – Volvo Car Turkey, Beşiktaş JK ile imzaladığı premium partnerlik anlaşması kapsamında; Beşiktaş JK’ya Volvo dünyasını sundu.

Kulübümüz ile İsveçli Premium otomobil üreticisi Volvo Car Turkey arasındaki partnerlik anlaşması sonrasında Volvo marka otomobillerin teslim töreni, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen özel bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Törene; Başkanımız Fikret Orman, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve futbolcularımız ile Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen katıldı.

Başkanımız Fikret Orman, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Kulübümüzün küresel vizyonu çerçevesinde uluslararası markalarla gerçekleştirdiğimiz farklı kapsamlardaki iş birliklerine bir yenisini daha eklemiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz aylarda ilk aşamasını tamamladığımız bu önemli iş birliğini bugün tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz bu güzel birliktelikle taçlandırıyoruz. Volvo Car Turkey 2019 sezonu sonuna kadar, Beşiktaş JK Premium Otomotiv partneri olarak ailemizin bir parçası haline geldi. Kulübümüz öz kaynaklarına önemli bir destek olarak gördüğümüz bu önemli iş birliğini, Volvo gibi dünya çapında bir markayla gerçekleştiriyor olmayı da ayrıca önemsiyoruz. Volvo Cars’ın insan odaklı tasarım felsefesinin temellerinin, sade, abartıdan uzak ve insana değer veren bakış açısıyla, Beşiktaş JK’nın değerleriyle birçok noktada örtüştüğünü düşünüyoruz. Beşiktaş JK ve Volvo Car Turkey, bu süreçte en iyi şekilde birlikte yer alacak ve her iki markanın da değerlerine yakışır bu yol arkadaşlığını, tüm endüstrilere örnek olacak biçimde hayata geçireceklerdir. Bugünden itibaren, Volvo Car Turkey’in değerli katkılarıyla yine birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum.”

Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen, törende şu ifadeleri kullandı:

“Beşiktaş JK ile yaptığımız ve 2018-2019 sezonunda da devam eden premium partnerlik anlaşmamız bizim için çok değerli. İnsanı odağına alan bu iki markanın buluşmasının ötesinde, modellerimizi deneyimleyecek olan spor insanları bizim için çok önemli kişiler. Onların kullanımı için seçtiğimiz modeller XC60, XC90 ve S90. Volvo XC90, güçlü donanımı ve üstün güvenlik özellikleriyle segmentinin en çok satan modeli. Güvenlik teknolojileri ve dinamizmi ile SUV tanımını yeniden şekillendiren XC60 ise, geçen sene sonbaharda gerçekleştirilen lansmanından sonra sahip olduğu yeni teknik özellikleriyle büyük satış başarılarına sahip olan bir diğer modelimiz. S90, Volvo ailesinin bir diğer yeni nesil temsilcisi. En son güvenlik teknolojilerinden, bulut tabanlı uygulama ve hizmetlere kadar, birçok teknolojiye sahip olan Volvo S90 lüks sedan tasarımıyla bizim en özel modellerimiz arasında yer alıyor. Bu 3 modelimiz de gelişmiş güvenlik teknolojileriyle markamızın, yeni nesil bir Volvo otomobil içerisinde hiçbir ciddi yaralanmanın olmayacağı ve hiç kimsenin hayatını kaybetmediği bir geleceği hedeflediği 2020 vizyonuna bir adım daha yakınlaştıran ve taşıyan modeller. Bu açıdan bizim için çok değerli ve büyük öneme sahip modellerimizi onların kullanımına sunmak, bizler için büyük bir ayrıcalık.”

Geçmiş mirası çok güçlü iki markayı buluşturan bu vizyoner partnerlik içeriğine göre; Volvo Car Turkey, Kulübümüz için Volvo modellerini kullanımına sunuyor. Aynı iş birliği kapsamında; Vodafone Park’ta yer alan 1903 Tribünü “Volvo 1903 Tribünü”, 1903 Lounge ise “Volvo 1903 Lounge” olarak isimlendiriliyor. Volvo Car Turkey ayrıca, farklı otomobil modellerini Vodafone Park’ta özel alanlarda sergiliyor. Volvo Car Turkey ek olarak; sadakat programı Volvo Car Prime ile de Vodafone Park’ta kullanıcılarına özel ayrıcalıklar sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?