" /> Yusuf Baş: “Çukurova Belediyesi’nde Artık Silahlar Patlamayacak” – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yusuf Baş: “Çukurova Belediyesi’nde Artık Silahlar Patlamayacak”

Yusuf Baş: “Çukurova Belediyesi’nde Artık Silahlar Patlamayacak”

Adana (CUHA) – Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf BAŞ, “Çukurova Belediyesi’nde hakkıyla çalışan ve evine ekmek götüren kardeşlerimiz başımızın tacı. Biz Çukurova’da kardeşliği ve sükuneti hakim kılacağız. Çukurova Belediyesi’nde artık silahlar patlamayacak. Bundan sonra Belediye’ye bırakın silahı, kimse çakı bıçağı ile dahi giremeyecek” dedi.

Huzurevleri Mahallesi Muhtarlığı önünde yapılan açıkhava toplantısında Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ve Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Çukurova’nın yaşam kalitesini yükselmek için yola çıktığı söyleyen Baş, “Bu kardeşiniz Çukurova’ya huzuru ve kardeşliği tesis etmek için geliyor. Çukurova Belediyesi’nde artık silahlar patlamayacak. Personel ön kapıyı kullanacak ve arka kapıdan girmeyecek. Ön kapıdan girersem başıma hangi bela gelir diye düşünmeyecek. İnşallah bundan sonra Belediye’ye bırakın silahı, çakı bıçağı ile dahi kimse giremeyecek. Bunun sözünü size veriyorum. Çukurova Belediyesi’nde sükuneti ve kardeşliği hakim kılacağız. Mutlu bir personel siz değerli vatandaşlarıma daha güzel hizmetler getirecek. Biz bu yola çıkarken samimiyet ölçüsünde şehrimizin yaşam kalitesini yükselmek için halkımızın karşısına çıktık. Sizleri, Çukurovalıyı değiştirmeye gelmiyoruz. Çukurova’da yaşayan vatandaşlarımın yaşam kalitesini yükseltmek için geliyoruz” ifadelerini kullandı.

“KİMSENİN RIZKINI ELİNDEN ALMAYA GELMİYORUZ”

Edebiyle çalışan, güzel hizmetler sunan ve huzuru bozamayan personeller rahat olsun diyen Yusuf Baş, şöyle konuştu:

“Çukurova Belediyesi’nde, evine ekmek götüren personel arkadaşlarımız var. Biz, kimsenin ekmeği ile oynamaya gelmiyoruz. Kimsenin rızkını elinden almaya gelmiyoruz. Cenabı Allah’ın verdiği rızkı Cenabı Allah alır. Biz edebiyle çalışan, Çukurovalıya hizmet eden, vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunan personel bizim baş tacımız. Kesinlikle kimsenin ekmeği ile oynamayacağız. Ama belediyede hizmet etmeyenler var ise onlarla elbette bir mesaimiz olacak.  Benim dönemimde çalışmayan, emek sarf etmeyen, omuz düşüren, Belediye’nin ve Çukurova’nın huzuru kaçıran hiçbir personel olmayacak. Sizlerin, vatandaşlarımızın emrinde, hizmetinde olacak. Belediye Başkanı olarak bu kardeşinizde emrinizde ve hizmetinizde olacak.”

“ÇUKUROVA’NIN MÜSTAKBEL BELEDİYE BAŞKANI YUSUF BAŞ”

Siyasetin kendine has kurallarının olduğunu ifade eden Hüseyin Sözlü de şunları söyledi:

“Bir aday talip olduğu yerdeki işçilere bir mesaj yolluyorsa; orayı kazanacağı belli olmuştur. Oradaki işçilerde zaten gidişattan memnun değildir ve adaya haber yollamışlardır. Gelince bizim durumuz ne olacak Yusuf Başkan demişlerdir. Yusuf Başkan da onlara mesaj gönderdi. Çukurova’nın yeni dönemde Belediye çalışanlarıyla, mesai arkadaşları olarak Çukurova’ya hizmet etmeye devam edecek bunun teminatını verdi. Çukurova’nın yeni dönemde Müstakbel Belediye Başkanı değerli kardeşim Yusuf Başkan ile Çukurova’yı ve Adana’mızı daha da ileriye götürerek hizmetlerin niteliğini artıracağız. Gayretimiz şehri büyütmek değil, şehrin kalitesini artırmak olacak.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?